Win10actPlus 1.0 (Windows 10 Activator) {B4tman} Torrent

Win10actPlus 1.0 (Windows 10 Activator) {B4tman} Torrent

11 Seeds 19 Peers

Health

Buradan indirin

Good torrent

Win10actPlus 1.0 (Windows 10 Activator) {B4tman}

Ekran görüntüleri: –

Detaylar: –

Win10actPlus Windows 10’unuzu tamamen etkinleştirmek için en iyi programdır. Ayrıca, kullanımı kolaydır ve uygulamayı etkinleştirmeye çalışırken aktivasyon anahtarlarını taşımak için herhangi bir deneyim gerektirmez. Win10actPlus, Windows 10’u dijital bir lisansla tamamen etkinleştirebilir.

İşlevler: –

1- Windows 10’un tüm sürümleri ve VL sürümleri (1507 hariç) için dijital lisans alabilirsiniz.

zaten varsa kms lisansını değiştirecektir.

2- Sisteminize herhangi bir aktivasyon dosyası yüklemez veya saklamaz. böylece hiçbir yere ayrımcılık yapmak zorunda kalmazsınız.

3- Otomatik olarak aktif hale gelmesi için bu aracı kullanırken internete bağlanmanız gerekiyor fakat offline da çalışıyor fakat sonunda aktivasyon noktasında bize bir hata veriyor. Sistem aşağıdaki çevrimiçi adres için etkinleştirilmiştir.

4- Benzer cihazlarda Windows 10’u yeniden yüklediğinizde bu aracı tekrar kullanmanıza gerek kalmaz ve ilk online iletişim için MS Server HWID’yi otomatik olarak algılar ve etkinleştirir.

ancak Windows 10 VL sürümü yüklüyse, etkinleştirmeyi etkinleştirmek için genel bir anahtar girmeniz gerekir. veya bu araca bir anahtar yükleme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Votes 13 5

Get uTorrent

  • Win10actPlus 1.0 (Windows 10 Activator) {B4tman} indir torrent

Leave a Comment